21 marca, 2024

Seminarium „Nowe trendy w technologii, inżynierii i analityce chemicznej”

Pierwszego dnia wiosny odbyło się seminarium „Nowe trendy w technologii, inżynierii i analityce chemicznej”. Celem spotkania była wymiana doświadczeń, dyskusja oraz prezentacja metod, narzędzi i trendów w technologii, inżynierii i analityce chemicznej. Prelegentami były między innymi kierownik projektu Pani dr hab. inż. Iwona Pełech oraz Pani dr inż. Ewelina Kusiak-Nejman, które zaprezentowały wyniki badań otrzymane w ramach inicjatywy Green-3. Na seminarium gościli również przedstawiciele takich podmiotów jak: Dancoal sp. z o. o., McKinsey & Company, Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, a także naukowcy, doktoranci, studenci i uczniowie szczecińskich szkół.

Galeria z wydarzenia

Zdjęcia wyk. Aurelia Kołodziej